Autor:

Marcin Oleksiak

Utworzono:

11.10.2016

Mecz z Nadstalem zaczeliśmy w składzie A. Szczotka, J. Kucicki, K. Mierzejewski(k), M. Sitek, K. Lisonek, A. Lempkowski, M. Gontard, B. Szewczyk, T. Dobień. Pierwsza połowa wyrównana z naszej strony dobrych sytuacji nie wykorzystali Adam, Bartek oraz Tymek. Bardzo dobrze w obronie spisywał się cały zespół na wyróżnienie zasługuje Olek, który w kilku sytuacjach skutecznie interweniował. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 0-0. W drugiej połowie dalej prowadziliśmy grę i dążyliśmy do zdobycia pierwszej bramki. Świetną akcje na skrzydle przeprowadził Julek i po dośrodkowaniu Tymek strzelił pierwszą bramkę w meczu. Obraz gry w dalszej części meczu się nie zmieniał i po chwili podwyższyliśmy prowadzenie a drugą bramkę zdobył Tymek. Goście wykorzystali swoja okazje po stałym fragmencie gry i strzelili kontaktową bramkę w końcówce meczu. Wynik do końca meczu sie nie zmienił i wygrywamy2-1