Wygrana z Orłami!!

W niedziele 25 września rozegraliśmy mecz IV kolejki Mazowieckiej Ligi Młodzików z drużyną SRT Młode Orły Halinów. Spotkanie miało dwa oblicza. W pierwszej połowie byliśmy bardzo nie skuteczni i nie moglośmy wykorzystać swoich okazji do strzelenia bramek. Drużyna gospodarzy była bardziej konkretna w swojej grze i po jednej z nielicznych akcji wyszli na prowadzenie, które utrzymała do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie dalej utrzymywaliśmy sie więcej przy piłce. Efektem w końcu dobrej gry była bramka Tymka Dobienia po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.Chwile później Adam Lempkowski popisał się doskonałym strzałem z dystansu i umieścił piłkę w samym okienku bramki. W kolejnych minutach stwarzaliśmy coraz lepsze okazje. Po bardzo dobrym prostopadłym podaniu Tymka barmkę zdobył Bartek Szewczyk. Chłopcy grali coraz lepiej i nie zwalniali tempa. Świetnym kolejnym prostopadłym podaniem popisał się tym razem Mateusz Kanclerski. Otworzył drogę do bramki Bartkowi Szewczykowi a ten w sytuacji sam na sam minął bramkarza i skierował piłke do pustej bramki. Następnie drugą bramke w meczu strzelił Tymek a wynik w samej końcówce meczu ustalił Bartek Szewczyk, który skopletował hat-tricka. Brawo dla chłopaków za kolejny mecz.

Zapraszam kibiców na kolejny mecz w sobote 1 października o godz. 15.45, który odbędzie się na stadionie w Oborach

Powiązana galeria: