Wygrana z GKS Wilga Garwolin

10 września rozegraliśmy wyjazdowymecz II kolejki Mazowieckiej Ligi Młodzików z drużyną GKS Wilga Garwolin.

Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany i każda drużyna miała swoje sytuacje do strzelenia bramki. Nasza drużyna wykazała sięwiększą skutecznością i po świetnym strzale z dystansu Mateusza Kanclerskiego wyszliśmy na prowadzenie. Po chwili po indywidualnej akcji Bartłomieja Szewczyka i nieporadności obrońców drużyny gospodarzy bramkę strzelił Tymoteusz Dobień. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-2. Druga połowa rozpoczeła sie dobrze dla Wilgi Garwolin. Po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym zawodnik Wilgi strzałem pod poprzeczkę zdobył bramkę kontaktową. W dalszej części meczu nie pozwoliliśmy drużynie gospodarzy na więcej co chwilę wyprowadzaliśmy grożne akcje, w których główna role odgrywał Tymoteusz Dobień. Po jedenj z nich i po podaniu Mateusza Kanclerskiego Tymek strzelił drugą bramke w meczu i wprowadził naszą drużynę na dwu bramkowe prowadzenie. Od tego momentu mecz juz był całkowicie pod naszą kontrolą do końca wynik nie uległ zmianie. Gratulacje dla zawodników za dobry mecz.

Zapraszamy wszystkich kibiców na kolejny mecz który odbędzie się w niedzielę 18 września o godzinie 16 na stadionie w Oborach.