Wygrana z Drukarzem!!

W niedzielę 18 września rozegraliśmy pierwszy mecz ligowy na swoim boisku w tej edycji rozgrywek Mazowieckiej Ligi Młodzików. Mecz rozpoczeliśmy w składzie: Szczotka,Kucicki,Mierzejewski,Sitek,Lisonek,Lempkowski,Kanclerski,Gontard,Dobień. Gra na początku była bardzo wyrównana i obie drużyny stworzyły sobie sytuacje do strzelenia bramek. Na wyróżnienie zasługuje Aleksander Szczotka, który obronił sytuacje sam na sam. W ataku najlepiej prezentował sięJulian Kucicki. Po jego indywidualnych akcjach stwarzaliśmy sobie najlepsze sytuacje bramkowe. Swoje sytyuacje mieli też Mateusz Kanclerski oraz Tymoteusz Dobień jednak nie udało im się strzelić bramki. Pierwsza połowa zakończyła sie rezultatem 0-0. W drugiej połowie mieliśmy większe posiadanie piłki. Jednak bramkę zdobyliśmy po błędzie drużyny gości. Złe wyprowadzenie piłki z własnego pola karnego wykorzystał Max Gontard. Po chwili drużyna Drukarza wykorzystała jedną z nielicznych kontr i doprowadziła do wyrównania. Dobrze zareagowaliśmy po stracuie bramki. Adam Lempkowski wykorzystał sytuacje sam na sam i znowu byliśmy na prowadzniu. Po kilku chwilach i idywidualnej akcji Mateusza Kanclerskiego wyszlismy na dwu bramkowe prowadzenie. W samej końcówce meczu drużyna z Warszawy wykorzystała kolejną kontre i strzelili bramke kontakową jednak wynik nie uległ zmianie i odnieśliśmy 3 zwycięstwo.

Skład: Szczotka, Kucicki, Mierzejewski, Sitek, Lisonek, Lempkowski, Kanclerski, Gontard, Dobień, Dziwulski, Matera, Gałka, Jabłonkowski,

Brawo za postawe dla całej drużyny!! Zapraszam na kolejny mecz, który rozegramy na wyjeździe z drużyną SRT Młode Orły Halinów.

Powiązana galeria: